
Отборът на Бърнли постигна минимален. но важен успех с 1:0 над тима на Шефилд Юнайтед във финалния плейоф за място в английската Висша лига.
На английския национален стадион - Уембли момчетата на Оуен Койл се пребориха за място в елита след гол на Уейд Елиът още в 13-тата минута на двубоя. Десет минути преди края на мача Шефилд загубиха почти всяка надежда, след като Джейми Уард получи червен картон и напусна терена.
Така Бърнли, които тази година елиминираха гранда Арсенал в турнира за Карлинг Къп, се присъединиха към отборите на Уулвърхямптън и Бирмингам като новите участници в едно от най-силните първенства на света - Премиършип.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ