Брендън Роджърс огорчен от равенството със Сион

Мениджърът на Ливърпул Брендън Роджърс не скри разочарованието си от резултата със Сион (1:1). Според наставникът, Ливърпул е бил длъжен да вземе трите точки в домакинския си мач на "Анфийлд".

Мърсисайдци поведоха с ранно попадение на Адам Лалана в четвъртата минута, но допуснаха изравнителен гол в 18-ата и в крайна сметка не успяха да стигнат до победата. По този начин Ливърпул загуби точки във втори пореден мач от груповия етап на Лига Европа.

"Резултатът е разочароващ за нас. Особено ни притеснява броят на неизползваните голови моменти. Футболистите ми играха добре, но липсваше реализация. В такива мачове трябва да побеждаваме.

След гола в самото начало изглеждаше, че тази среща ще премине по наш сценарий. Допуснахме гол, но в продължение на цялата среща оказвахме натиск на съперника, създадохме много шансове пред чуждата врата и трябваше да спечелим с убедителен резултат.

За съжаление не успяхме да реализираме куп стопроцентови моменти, което няма как да не е разочароващо", каза Роджърс на пресконференцията след мача. /БГНЕС