Бразилски национал все още не може да забрави онова 7:1 от Германия

Бразилският национал Луис Густаво все още не е преодолял катастрофалната загуба на националния отбор с 1:7 от Германия на полуфиналите на световното първенство по футбол преди месец, предава ДПА.

"Все още не мога да го проумея. Животът трябва да продължи, но ще отнеме много дълго време, докато спра да мисля за това и ден дори", каза Густаво, който днес се присъедини към подготовката на германския си клуб Волфсбург след почивката след Мондиала.

27-годишният Густаво игра в шест от седемте мача на Бразилия на световните финали. Бразилците останаха четвърти, след като загубиха от Холандия с 3:0 в спора за третото място.

Густаво заяви, че отборът на Германия е бил "фантастичен съперник" и добави, че този Бундестима е заслужавал титлата.

Германия победи Аржентина с 1:0 след продължения на във финала на 13 юли и спечели световната титла за четвърти път в историята си.