Бразилия отнесе Боливия, Аржентина се изложи (ВИДЕО)

Бразилия смачка Боливия с 5:0 в деветия мач от зона Южна Америка в световната квалификация. Още през първото полувреме "селесао" поведе с 4 гола. Неймар, Фелипе Коутиньо, Фелипе Луис и Габриел Жесус се разписаха. През второто полувреме Неймар получи тежък удар, при което шурна мощно кръв от главата му. Малко по-късно Фирминьо направи крайното 5:0.

Аржентина пък стъпи накриво в мача срещу Перу. Двата отбора завършиха 2:2 в Лима. "Гаучосите" играха без звездата Лионел Меси, който е контузен.

Аржентина поведе с гол на Рамиро Мори още в 15 минута. Паоло Гереро върна Перу в мача, но 20 минути по-късно Игуаин отново даде аванс на гостите.

Малко преди края Куева вкара за 2:2 от дузпа.

Бразилия е на второто място с 18 точки и една по-малко от лидера Уругвай. Еквадор, Колумбия и Арженитна са съответно трети, четвърти и пети с по 16 точки.