Бразилецът Жулио Сезар: Ако бях аржентинец щях да бъда притеснен

снимка: news.bbc.co.uk

Жулио Сезар, вратарят на националния отбор на Бразилия, е убеден, че неговият отбор може да постигне добър резултат срещу вечния съперник Аржентина в събота. Въпреки това, той изразява своя респект към тима.

 

По време на пресконференцията, Сезар коментира: „Меси е играч от друга планета". Междувременно Елано заяви, че в този двубой няма фаворити: „И двата отбора имат страхотни играчи и на полето ще сме 11 срещу 11.Ще играем далеч от дома и Аржентина 

ще има предимството да излезе пред собствена публика, но не мислим за това. Ще го преодолеем."

 

Халфът на Галатасарай изрази радостта си, че ще участва в такъв решителен мач за своя отбор. "Щастлив съм, че ще мога да играя, мисля че ще се получи страхотен двубой. Наясно съм с качествата на аржентинците. Те са опасни, но ние трябва да мислим за себе си и да играем собствената си игра".