Брайънт: Гледаме напред, ще поправим грешките в Бостън

галерия:

снимка: Reuters

Звездата на ЛА Лейкърс Кобе Брайънт, който изигра ключова роля за победите на „езерняците" в тазгодишните плейофи на НБА, реши да не прави излишни драми от домакинската загуба с 94:103 в Мач номер 2 от финала срещу Бостън Селтикс и пренасочи вниманието си към следващите два сблъсъка от серията.

 

Брайънт се отчете със скромните за своя стандарт 21 точки и допринесе за проблемите на „езерняците" в защита, които успяваха да спрат динамичните набези на гардовете на „келтите" с цената на лични нарушения.

 

„Опитваме се да показваме стабилна игра и да не грешим във всеки мач, но понякога това не се получава", обясни след срещата Кобе. „Затова играем серии. Не трябва да прекаляваме с емоциите при победа или загуба. Нека не задълбаваме в днешното поражение. Продължаваме напред. Ще се опитаме да свършим работата си в Бостън".