Браун Идейе: Надявам се да победим Литекс и в двата мача

22-годишният нигерийски нападател на Динамо /Киев/ Браун Идейе бе един от героите на вчерашната победа на Димано /Киев/ над Арсенал /Киев/ с 2:0 в мач от 6-тия кръг на украинското футболно първенство.

Динамовци поведоха с гол от дузпа в 37-та минута на Андрей Шевченко, а в следващата минута Браун Идейе вкара втория гол и на практика реши изхода на срещата.

След края на мача снощи на въпрос на местен журналист "Дали познава отбора на Литекс?", нигерйският нападател Браун Идейе отговори: "Не, но се надявам да победим Литекс и в двата мача".

По всяка вероятност Браун Идейе и украинският национал Андрей Ярмоленко ще бъдат в атаката на Динамо /Киев/ в четвъртък на градския стадион в Ловеч, тъй като Андрей Шевченко получи контузия - счупена скула, в снощния мач с Арсенал и не се знае колко време ще отсъства от футболния терен. Андрей Ярмоленко също страдаше от контузия през миналата седмица, но изигра целия мач с Арсенал.

"Благодаря на лекарите и на масажистите,с които по цели дни седяхме заедно в нашата база и правехме процедури. Благодаря им, вече съм добре", каза днес Андрей Ярмоленко, цитиран от БТА.