Боздански: Ще направим всичко, за да се спасим

снимка: е-79.com

Наставникът на Пирин (Гоце Делчев) Йордан Боздански заяви, че основната цел пред отбора му през този сезон е да не изпадне от А група и той и футболистите му ще се борят със зъби и нокти за това.

В този смисъл специалистът каза, че е доволен от резултата след минималната победа на неврокопчани с 1:0 като домакини на Черно море.

Успехът дойде след автогол на "моряка"  Сашо Александров, а със спечелените три точки Пирин събра 12 и вече не е последен в класирането, а се изравни с Нефтохимик.

"По-късно започнахме подготовка и още не сме напълно готови физически. В хода на мачовете и тренировките ще влезем на необходимото ниво", призна Боздански.

"Бяхме притеснени през първото полувреме, но след почивката изцяло надиграхме противника и победихме заслужено.

Ще направим всичко, за да се спасим от изпадане и да зарадваме публиката", завърши Йордан Боздански.