Боян взе деветката на Ибра в Барса

галерия:

Скоро, след като Златан Ибрахимович бе трансфериран от Барселона в италианския гранд Милан, фланелката с №9 на шведския национал няма да остане задълго извън употреба.

 

Днес каталунският гранд официално обяви номерацията на играчите за новия сезон, като най-сериозно впечатление прави фактът, че №9 вече ще бъде носен от младия талант на "блаугранас" - Боян Къркич.

 

За последно етническият сърбин носи фланелка с №11 на гърба, която пък отсега-нататък ще бъде взета от друг юноша на испанския шампион - Хефрен Суарес.

 

Нарочно или не, свободен остана №4, носен до този момент от капитана на Мексико Рафаел Маркес. Както е известно, това е любимият номер на Сеск Фабрегас, който в продължение на цяло лято бе спряган за завръщане на родния "Камп Ноу".