Ботев Враца сломи Локомотив Горна Оряховица с 2:0

ОФК Ботев (Враца) е вече само на победа от Б група след като спечели безпроблемно гостуването си на Локомотив ГО с 2:0.

 

Врачани тотално надиграха домакините и можеха да стигнат до много по-изразителен успех, но очевидно бяха решили да не се напрягат особено.

 

Още след 15-та минута атаките към вратата на Локомотив се заредиха, като Ботев изнасяше топката много бързо, с което обърка тромавата халфова линия на домакините.

 

Първото попадение падна след грешка на Стефанов, който си отбеляза автогол през първата част, а най-добрият на терена Рангелов фиксира крайния резултат в началото на втората.