Ботев си го изкара на Локо (ГО)! Бразилска фиеста взриви Коматево

Ботев разпердушини с 4:0 Локо (ГО) в Коматево в мач от седмия кръг в Пъра професионална лига. "Канарчетата" играха като побеснели и си изкараха яда от скандалните събития от последните седмици в клуба именно срещу клетите си гости.

Тон за успеха срещу горнооряховския тим даваха Жоао Пауло и Тодор Неделев. Бразилецът заби хеттрик, а на два пъти пасовете идваха към него като по конец от Неделев.

Едно попадение за голеадата добави и Серкан Юсен. Ботев заби по 2 гола във всяко от полувремената.

В началото на срещата съдията Петър Доровски блесна с неадекватно решение. Серкан Юсеин се откъсна абсолютно сам срещу вратаря на Локо и бе зверски спънат отзад от Кавдански. Вместо да изгони защитника с директен червен картон, реферът вдигна само жълт и вбеси зрителите.

На полувремето дори четвъртия съдия Станислав Тодоров призна, че нарушението е трябвало да значи червен картон.

Все пак Кавдански се отправи преждевременно към душовете в средата на втората част след поредната си безумна проява.

грозно впечатление направи това, че в клетката за гостуващи фенове имаше повече запалянковци на Локо (Пд), отколкото такива на Локо (ГО).

В класирането Ботев се izrawni na 5-a позиция с още 5 тима, които имат с 10 точки в актива си. Локо (ГО) пък е единственият тим, който все още няма успех в елита и твърдо е последен с едва 2 пункта.