
Ботев Пловдив и турският елитен клуб Гьозтепе, чийто старши треньор е Станимир Стоилов, подписаха трансферно споразумение за футболиста Закария Тиндано, съобщиха от пловдивския клуб.
19-годишният краен защитник ще играе под наем при "жълто-черните“ за срок от една година. Младият футболист вече проведе подготовка с отбора и взе участие в контролните срещи на Ботев по време на зимната пауза.
Тиндано ще носи фланелката с номер 41 в състава на пловдивчани. От клуба изразиха увереност, че защитникът ще допринесе за конкуренцията в отбраната и за изпълнението на целите през сезона.
"ПФК Ботев Пловдив пожелава успех на Станимир Стоилов и Гьозтепе в преследването на поставените цели“, написаха от „канарчетата“ в официалното си съобщение.
Етикети:Ботев (Пловдив)






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ