
Шампионът на НБА Бостън Селтикс започна с победа своята кампания за защита на титлата. В мача на откриването на новия редовен сезон в "лигата на извънземните", "келтите" надвиха трудно гостуващия състав на Кливланд Кавалиърс с 90:85.
На полувремето Бостън изоставаше със седем точки, но след изключителна игра в третата четвърт успя да стигне до успеха. Най-резултатен в срещата бе Пол Пиърс от Бостън, завършил с 27 точки. Леброн Джеймс пък се отличи в тима на Кавалиърс със своите 22 точки.
В другите две срещи от тази нощ Чикаго Булс победи Милуоки Бъкс със 108:95, а Лос Анджелис Лейкърс се наложи като домакин над Портланд Трейл Блейзърс с 96:76.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ