Бостън Селтикс с трета поредна загуба в НБА

снимка: javno.com

Отборът на Бостън Селтикс продължи черната си серия, след като късно снощи отстъпи с 85:89 на гостуващия тим на Хюстън Рокетс в мач от Националната Баскетболна Асоциация на САЩ и Канада.

 

Яо Минг бе най-резултатен за гостите от Хюстън с 26 точки, а Аарън Брукс и Рон Артест добавиха съответно по 19 и 17.

 

Кевин Гарнет отбеляза 18 точки за домакините, а Пол Пиърс се отчете с 26, но въпреки това "келтите" позволиха на противника да измъкне победата в последните секунди на двубоя.

 

Вон Уафър и Яо Минг отбелязаха три тройки в последните 43 секунди на срещата и оформиха крайното 85:89 в полза на "ракетите".