Бостън с десета поредна победа

снимка: БГНЕС

Бостн Селтикс надделяха със 114 : 96 над състава на Индиана Пейсърс в мач игран късно снощи в Бостън. С този успех „зелените" заковаха поредицата си от поредни победи на 10, което е най-доброто постижение в историята на отбора.

 

Най-добри за състава на Селтикс бяха Ражон Рандо, който успя да направи „трипъл-дабъл" - 16 точки, 13 борби и 17 асистенции и Рей Алън, който отбеляза 31 точки.