
Отборът на Бостън Селтикс изравни клубния си рекорд по най-много поредни победи в НБА. Тази нощ "келтите" записаха 18-ти пореден успех през сезона, след като надиграха Ню Йорк Никс със 124:105.
Най-резултатен за успеха на Бостън бе гардът Рейджон Рондо със своите 26 точки, а лидерите на тима Рей Алън и Пол Пиърс се отчетоха със съответно 18 и 17 точки. По този начин Селтикс подобриха своя рекорд от началото на сезона и вече са с актив от 26 победи и само 2 загуби.
Те обаче са все още далеч от най-доброто постижение за последователни победи, което се държи от Лос Анджелис Лейкърс. През сезон 1971/1972 "езерняците" регистрираха 33 поредни успеха, което остава ненадминато и до ден днешен.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ