Бостън пропусна да спечели титлата в Атлантическата дивизия на НБА

снимка: daylife.com

Отборът на Бостън Слетикс пропусна възможността да си осигури титлата в Атлантическата дивизия на НБА след като загуби от тима на Чикаго Булс със 121:127. 37 точки от Пол Пиърс не бяха достатъчни за „келтите", които вече си осигуриха място на плейофите, за да вземат победата.

 

Двама от тима на гостите от Бостън завършиха с дабъл дабъл. Това бяха Кендрик Пъркинс с 14 точки и 10 борби и Ражон Рондо с 26 точки и 10 асистенции. За домакините най-резултатен бе Джон Салмънс с 38 точки, а другият център на тима- Брад Милър, завърши с дабъл дабъл от 21 точки и 14 борби.

 

Това е втори пореден успех за тима на „биковете", които се борят да заемат място в зоната, даваща участие на плейофите.