Босът на Палермо: Няма как да откажем офертата на Тотнъм за Кяер и Кавани

галерия:

Лондонският Тотнъм е все по-близо до осъществяването на внушителен двоен трансфер, като по посока "Уайт Харт Лейн" се очаква да поемат две от звездите на италианския Палермо - Симон Кяер и Единсон Кавани.

 

Лично президентът на "сицилианците" Маурицио Дзампарини призна, че "шпорите" са отправили оферта на стойност 35 милиона евро за неговите футболисти, като подобно предложение няма как да бъде отхвърлено.

 

"Тотнъм направиха оферта на стойност 35 милиона евро за Кяер и Кавани, като ние не можем да откажем подобно предложение. Особено виждайки, че и двамата футболисти искат да напуснат", коментира Дзампарини.

 

"Готови сме да инвестираме парите, които получим за тези играчи. Имаме нужда от нови попълнения в халфовата линия, докато в защита и атака сме добре осигурени", добави босът.

 

Кяер и Кавани са участници на тазгодишното Световно първенство в ЮАР, като Дания на Кяер отпадна още в груповата фаза, докато Кавани и неговият Уругвай се готвят за 1/4-финален сблъсък с Гана.

 

От своя страна пък, мениджърът на Тотнъм Хари Реднап се готви за историческото първо участие на тима в Шампионската лига на Европа.