Босът на Наполи: Милан са добър отбор, но ние ще ги победим

Президентът на Наполи Аурелио Де Лаурентис сподели своите очаквания за срещата от 10-ия кръг на Серия А между "неаоплитанците" и Милан тази сряда.


„Вече мисля за мача с Милан, гледах двубоя им с Киево и ми направиха добро впечатление. Имат много добри футболисти, но мисля, че ще спечелим мача", заяви Лаурентис.


Преди срещата помежду им, Наполи заема девето място в италианския шампионат с актив от 13 точки, докато "росонерите" са шести с 15.