Босингва: Този съдия не трябва да свири повече

снимка: goal.com

Драматичното равенство 1:1 между Челси и Барселона, изхвърлило англичаните от битката за трофея в Шампионската лига, отприщи огромно недоволство сред повечето играчи на лондончани. След невъздържаните прояви на Дидие Дрогба, неговият съотборник Жозе Босингва открито нападна главния рефер на мача.

 

"Съдията Йовребо определено не се справи с мача и със сигурност ни ощети. Мисля, че не отсъди една чиста дузпа за нас. Все пак ние трябва да превъзмогнем огорчението си и да излезем с високо вдигнати глави от битката снощи", завърши португалският национал.