
Президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов заяви, че на националния ни отбор са нужни задължителни три точки при утрешното гостуване в Грузия. Двата тима се изправят в световна квалификация за първенството в ЮАР през 2010 година. Днес момчетата на Пламен Марков излетяха за Тбилиси.
„Ще бъде тежко. Надявам се момчетата да играят на 100%, защото за нас този мач е може би един от най-важните от тазгодишните, така че задължително трябва да вземем трите точки, за да останем в играта.
Групата е тежка, ще има изненади до самия край. Затова се надявам да победим. Вече няма слаби отбори в Европа, не вярвам да има подценяване.
Срещу Италия играхме добре. Харсеса ми поведението на футболистите и резултата", завърши Михайлов.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ