Борислав Александров официално подаде оставка

снимка: БГНЕС

Председателят на Съдийската комисия на Българския футболен съюз Борислав Александров подаде официално оставката си. Той е написал в молбата си, че причина за решението му е „нетърпимата медийна атмосфера".


Името на шефа на съдиите беше свързано със скандала с корупция при реферите, както и със запис на Христо Ристосков, в който Александров бил уличаван в корупция. Оставката идва само час, след като беше арестуван членът на Изпълкома и зам.-председател на ДАМС Иван Леков.


Днес от 16:00 часа трябва да се проведе заседание на Изпълкома на футболния съюз, на което да бъде разгледан скандалът със съдиите.