Боримиров си тръгна от тренировката на Левски

снимка: БГНЕС

Спортният директор на Левски Даниел Боримиров си тръгна от тренировката на "сините" на стадион "Георги Аспарухов".

 

Той отказа да дава изявления пред събралите се репортери с думите: "Вчера достатъчно говорих". Боримиров заяви, че когато треньорът прави разбор е нормално да се вдига шум.

 

Всички в лагера на "сините" изглеждаха унили. Преди да си тръгне Боримиров, тренировката напуснаха Георги Петков,  Вагнер, Жоазиньо и Тиберканин. Георги Иванов и Рабех не тренираха с останалите. Контузеният Ники Димитров се подготвяше индивидуално.

 

Нямаше и протести от страна на фенове на Левски.