Боримиров: Доволен съм от началото на сезона

снимка: SPORTA.BG

Спортно-техническият директор на Левски Даниел Боримиров остана доволен от успеха на "сините" срещу Вихрен за Купата на България. Столичани победиха с 2:0 и се класираха за полуфиналите на турнира.

 

"Това не е тавана на нашия отбор, можем да играем и по-добре. Като за първи мач съм доволен. Благодаря на домакините, че предоставиха добри условия за игра. Знаете, че при тези тежки зимни условия не е лесно това да се направи. Хората обаче бяха изчистили стадиона и успяхме да проведем мач.

 

Имахме две-три положения освен вкараните голове и ще трябва да работим върху това да не правим пропуски", сподели Боримиров.