Бордо спаси точка срещу Валансиен с гол в края

Бордо прекърши Лион с 1:0 като гост

Отборът на Бордо успя да спаси една точка при домакинството си на сочения за аутсайдер тим на Валансиен. Жирондинците изоставаха в резултата, но успяха да стигнат до реми 1:1, като в герой за тях се превърна Муса Маазу.

Гостите от Валансиен успяха да поведат в резултата през първото полувреме. Това стана още в 18-ата минута на срещата, когато след добра атака, точен бе Дукортьо. При този резултат свърши и първото полувреме.

През втората част домакините установиха силен натиск. Те обаче така и не успяваха да стигнат до 100%-ови положения пред вратата на гостите. Все пак в 86-ата минута те успяха да пречупят Валансиен и да стигнат до точка. Точен бе Муса Маазу.

Така Бордо вече е с актив от 16 точки и заема 9-ото място в класирането след 12 изиграни срещи. Валансиен пък вече е 12-и с точка по-малко от жирондинците.