Болтън загуби тежко при дебюта на Славчев

снимка: bwfc.co.uk

Българският полузащитник на Спортинг (Лисабон) Симеон Славчев, който премина под наем в Болтън през януарския трансферен прозорец, дебютира за английския тим при загубата от лидера в Чемпиъншип Дарби Каунти с 4:1.

Славчев се появи на терена за вторите 45 минути, но не успя да впечатли с представянето си.

През първата част Дарби Каунти си осигури комфортен аванс от два гола, след попадения на Том Инс и Джеф Хендрик съответно в 39-тата и 45-тата минута.

Две минути след подновяването на играта Том Инс отбеляза втория си гол в срещата. В 51-вата домакините от Болтън върнаха едно попадение чрез Филип Твардзик, но 20 минути преди края на срещата Хендрик сложи край на спора, като се разписа за втори път.