Болтън си връща Ники Хънт от Бирмингам

Мениджърът на Болтън Гари Мегсън повика обратно на "Рийбок стейдиъм" десния защитник Ники Хънт, който бе даден под наем в Бирмингам Сити. Наставникът има доста проблеми със състава си и Хънт ще попаднe автоматично в групата на тима за съботния двубой от ФА Къп срещу Съндърланд.

 

Очакваше се бранителят да остане на стадион "Сейнт Андрюс" до 10 януари, но играчът има опция в своя договор, в която се казва, че Болтън могат да го повикат във всеки един момент, само трябва да обявят своето желание 24 часа преди това. Мегсън се принуди да привика Хънт, тъй като Гавин МакКан е наказан за мача с "черните котки", а Грейтар Стайсон е наказан за гостуването на Арсенал през следващата седмица в среща от Висшата лига на Англия.