
Световният рекордьор на 100 и 200 метра и трикратен олимпийски шампион от Игрите в Пекин '2008 Юсейн Болт заяви, че не използва марихуана.
Повод за това стана изказването на ямайския спринтьор пред германското издание "Билд", че когато е бил много млад е пушил трева и се е научил как да си свива цигари с марихуана.
Болт разпространи съобщение в медиите, в казва, че е опитвал от лекия наркотик на "тийнейджърска възраст" и оттогава никога не е опитвал отново.
Най-бързият мъж на планетата също така се извини на хората в родината си за своето изказване, визирайки, че младите хора в Ямайка не пушат трева и посъветва всички млади спортисти да не опитват наркотици.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ