
снимка:
cbc.ca
Трикратният олимпийски шампион от Пекин 2008 Юсейн Болт ще участва в иновативно улично състезание на 150 метра по време на Great CityGames, който ще се проведат в английския град Манчестър на 17 май 2009г.
22-годишния ямайски лекоатлет, който спечели първото си състезание за годината на 100м миналият уикенд, ще бяга на специална писта в центъра на града.
Това ще е първо участие на Болт на европейска почва през 2009г., след което той ще бяга и в стартовете за световната купа през юни и юли, както и в световното първенство по лека атлетика, което ще се проведе в Берлин през август.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ