БОК изпраща отбор за зимния младежки фестивал утре

снимка: SPORTA.BG

Българският олимпийски комитет (БОК) ще изпрати утре, 26 януари, участниците си за ІX зимен европейски младежки фестивал. На церемонията от 12 часа, в магазина на "Макс Спорт" на бул. "България" № 77, отборът ни ще получи и официалната си екипировка на фирма "Цинер", която е партньор на БОК.


На изпращането ще присъства и председателят на БОК Стефка Костадинова. Фестивалът е от 14 до 21 февруари в полския курорт Сласк-Бескиди. България ще бъде представена с 22 състезатели в дисциплините ски - алпийски и скокове, сноуборд, биатлон, фигурно пързаляне.