Боде Милър губи при дебюта си в тениса, размина се с US Open

галерия:

снимка: life.com

Рафаел Надал и Роджър Федерер могат да бъдат спокойни - олимпийският златен медалист в ски-алпийските дисциплини Боде Милър няма да вземе участие в последния за годината турнир от Големия шлем - US Open.

 

Американската ски легенда дебютира на корта в Хаваи, където се пусна на предварителни квалификационни кръгове, които ще позволят на победителите участие в квалификациите на US Open. Милър обаче претърпя загуба с 4-6, 2-6 и напусна битките в Хонолулу.

 

"Нямах време да се подготвя. Не може да имате очаквания за нещо, ако не сте подготвени за него", оправда се легендарният алпиец.