
Боби Замора съвсем скоро ще се завърне на терена. Нападателят претърпя тежка контузия през месец септември, но възстановяването му върви добре, а мениджърът на Филъм Марк Хюз заяви, че Замора върши страхотна работа във фитнеса и отново ще възвърне оптималната си форма.
"Замора излезе на терена за пръв път от много време. Той се труди много здраво във фитнеса и сега може да започне леки упражнения на футболното поле, заяви Марк Хюз.
"Все още е много рано да натоварваме Боби и трябва да сме много внимателни с финалната фаза от процеса на възстановяване на нападателя," каза още мениджърът.
"Замора е в по-добро състояние и рано или късно ще се завърне на терена," завърши Хюз.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ