Боатенг посвети хеттрика на сина си

снимка: Reuters

Полузащитникът на Милан Кевин-Принс Боатенг посвети своя хеттрик на сина си.

Ганайският футболист се появи като резерва за „росонерите" срещу тима на Лече, като шампионите вече изоставаха в резултата с 0:3. Благодарение обаче на трите гола на Боатенг, Милан изравни резултата и достигна до пълен обрат след гола на Марио Йепес четири минути преди края на мача.

„Много съм щастлив от тази победа и от хеттрика, който отбелязах. Това е един велик ден за мен," заяви Боатенг в официалния сайт на „росонерите".

„Имам страхотни отношения с феновете и много от тях бяха на мача с Лече. Тази победа бе много важна с оглед на трите точки.

„Искам да посветя този хеттрик на моя тригодишен син. Всеки път играя на 100% и се чувствам като важна част от тима.

След лошия старт за Милан, в момента отбора има 11 точки на седмо място, като лидера Удинезе има 15 точки.