
Днес на писта Ястребец 2 в курорта Боровец се проведе гигантския слалом за купа "Илия Павлов", съобщава сайтът на родната ски федерация. Спечели Стефан Георгиев, а веднага след него се нареди младата българска надежда в алпийските ски Светослав Георгиев. Трети е Махаил Седянков.
При жените победителка е Мария Киркова следвана от румънките Андреа-Бианка Нареа и Юлия Петрута Крачун.
Утре на същата писта е слаломът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ