Български победи на гигантския слалом в Боровец

Днес на писта Ястребец 2 в курорта Боровец се проведе гигантския слалом за купа "Илия Павлов", съобщава сайтът на родната ски федерация. Спечели Стефан Георгиев, а веднага след него се нареди младата българска надежда в алпийските ски Светослав Георгиев. Трети е Махаил Седянков.

 

При жените победителка е Мария Киркова следвана от румънките Андреа-Бианка Нареа и Юлия Петрута Крачун.

 

Утре на същата писта е слаломът.