Българска тенисистка отпадна от турнир в Италия

Пловдивчанката Мартина Гледачева отпадна в първия кръг на тенис турнира в италианския град Пезаро.

 

Тенисистката на Локо 98 загуби с 5:7,5:7 от представителката на домакините Валентина Сулпизио, като малко не достигна на нашенката да продължи във втори кръг.

 

Интересен факт е, че Гледачева и по-голямата от нея със седем години Сулпизио ще играят заедно на двойки в италианския град. В първия кръг двете ще се изправят срещу Анастасия Грималска и Мартина Тревисан от Италия. Мачът e днес на първи корт в Пезаро.