
снимка:
БГНЕС
Женският национален отбор по баскетбол на България попадна в една квалификационна група с Украйна и Германия за класиране на Европейското първенство през 2009 година. Жребият беше теглен в Рига, като тимовете са разпределени в две групи. Нашите момичета са в група А, а в група В са Хърватия, Белгия и Италия.
Победителят в групата на България ще попадне в компанията на Испания, Чехия и Словакия в борбата за титлата, тъй като това са допълнителни евроквалификации.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ