България с поредна загуба на кърлинг

снимка: saca.ca

Отборът на България в състав - Любомир Велинов и Боряна Петрова има пет загуби след петия кръг в червената група на първото световно първенство за смесени двойки в Кортина Д'Ампецо (Италия), предаде БТА. Българите загубиха и трите си срещи вчера - с 4:7 от Австралия, с 3:10 от Канада и с 4:5 от Нова Зеландия.

 

По-късно днес играем с Англия. В класирането България заема последно място с 5 загуби от 5 мача, а лидер е Канада с 6 победи от 6 срещи.