
снимка:
SPORTA.BG
Националният отбор на България ще изиграе два приятелски мача на 14 и 18 ноември.
След успешно приключилите преговори на Българския футболен съюз за 14 ноември съперник на държавния ни тим ще бъде Боливия, като двубоят ще се играе в София. 4 дни по-късно националите ще гостуват в проверка на Малта. Началните часове на мачовете ще бъдат съобщени допълнително.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ