
Защитникът на Нафтекс Георги Терзиев днес започна тренировки с първия отбор на Нюкасъл Юнайтед, съобщи сайтът на бургазлии.
Роденият през 1992г. бранител ще се подготвя под ръководството на мениджъра на "свраките" Кевин Кийгън до края на месеца, след което ще стане ясно дали ще подсили английския клуб. Терзиев, който има девет мача за първия тим на Нафтекс, е в Англия от една седмица, като това е вторият му престой на „Сейнт Джеймсис Парк".
Както е известно, той изкара пробен период в Нюкасъл преди около три месеца. Тогава младият бранител остави много добри впечатления с представянето си и получи покана за повторни тестове.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ