Блейк преодоля първата фаза

снимка: БГНЕС

Американецът Джеймс Блейк преодоля първата фаза на Australian Open след победа над канадеца Франк Данчевич. Блейк, който достигна до четвърт-финалите миналата година спечели с 6-3, 6-4, 7-5.

 

Данчевич проби сервиса на Блейк на три пъти, но американецът отбеляза двойно повече печеливши точки от съперника си и взе мача. Така той стана четвъртият представител на САЩ, който преминава първия кръг на турнира.