
снимка:
БГНЕС
Американецът Джеймс Блейк преодоля първата фаза на Australian Open след победа над канадеца Франк Данчевич. Блейк, който достигна до четвърт-финалите миналата година спечели с 6-3, 6-4, 7-5.
Данчевич проби сервиса на Блейк на три пъти, но американецът отбеляза двойно повече печеливши точки от съперника си и взе мача. Така той стана четвъртият представител на САЩ, който преминава първия кръг на турнира.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ