
снимка:
SPORTA.BG
Полузащитникът на националният отбор по футбол Благой Георгиев заяви след равенствтото 1:1 с Ирландия, че отборът ни трябва да спечели следващите си мачове за да има шансове за класиране на Световното в ЮАР през 2010.
"Получихме гол още в първата атака гол. Важното е че после успяхме да излезем от тежкото положение и контролирахме мача. Досега имаме 4 равенства - не сме загубили мачове. Мисля че имаме шансове. Съжаляваме, че не спечелихме. Лично аз имах едно положение, което ако бях вкарал можеше да спечелим. Мисля, че имаме сили за повече. От тук нататък трябва само да печелим."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ