Благо става втори капитан на Терек

галерия:

снимка: SPORTA.BG

 

Hационалът Благо Георгиев ще бъде един от вицекапитаните на руския "Терек" през този сезон. Това обяви вицепрезидентът Хайдар Минералович Алханов на специално организирана среща на отбора.

 

Тя бе по повод края на кариерата на досегашния капитан на тима Тимур Джабраилов. Алханов прочете приветствие от президента на Чечня Рамзан Кадиров, който определя Джабраилов като един от най-добрите в историята на клуба от Грозни. Шамил Лахиялов ще го наследи на капитанския пост.

 

Освен Благо негов заместник ще бъде още защитникът Ризван Уциев, съобщава сайтът на "Терек"