Благо Георгиев и Манолев не се победиха в Русия

Рубин Казан с Благой Георгиев в състава си направи равенство 1:1 у дома срещу Динамо Москва, където играе Станислав Манолев, в среща от 15-ия кръг на руското първенство.

Георгиев беше титуляр за Рубин и остана на терена през  всичките 90 минути на двубоя. Бившият български национал получи  жълт картон в 58-ата минута заради нарушение срещу Александър  Бютнер.

В 23-ата минута отборът от Казан поведе в резултата с  попадение на Игор Потнягин. Националът Манолев влезе като резерва за столичани в 68-ата  минута, на мястото на Дъглас.

Динамо достигна до изравняване 10 минути по-късно чрез Балаш Джуджак, който се разписа при добавка, след като вратарят  Сергей Рижиков отби удар на Артур Юсупов.

След това равенство Рубин е на 9-о място с актив от 24  точки, докато отборът от Москва заема 4-ата позиция в  класирането с 2 точки повече.