
снимка:
dariknews.bg
Баскетболният Сливен ще изиграе първия си мач за 2009 година на 10 януари. Съперник на възпитаниците на треньора Събин Маринов ще бъде тима на Левски.
Нарушена е подготовката на състава, но от ръководството на клуба се надяват играчите да покажат най-доброто от възможностите си. Търсят се и нови попълнения в тима.
Поради продължаващите ремонтни дейности в сливенската зала "Васил Левски", БК Сливен отново ще играе домакинските си срещи в Ямбол.
Ръководството на Националната Баскетболна Лига направи промяна в програмата на шампионата поради факта, че "Сливен" ще домакинства в ямболската зала „Диана".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ