
Бивш мениджър на Манчестър Юнайтед нападна Димитър Бербатов и сър Алекс. 80-годишният Томи Дохърти, който е водил Юнайтед между 1972г. И 1977г. се изказа твърдо против Бербатов и играта му в Манчестър.
"Бербатов няма място в Юнайтед. Ако зависеше от мен щях да продам отдавна.Той винаги е контузен или намусен. През цялато време докато е на терена той е апатичен и може да те преспи."
"Карлос Тевес е много по-борбен и играе с желание, Бербатов не се връща като Тевес в защита. Дано някой да предложи около 30 млн. и да го продадат това лято. Мисля, че младокът Македа е по-добър вариант от българина и заслужава повече шанс," заяви Дохърти.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ