Бивш играч на Левски с фурор в Лига Европа

снимка: levski.bg

Бившият футболист на Левски Кристовао Рамос направи изключителен мач за своя нов отбор Омония (Никозия) срещу тима на Металург Скопие в двубой от третия предварителен кръг на Лига Европа.

Португалецът се разписа два пъти във вратата на македонците и асистира за третото попадение. Както е известно Кристовао Рамос бе един от освободените от Левски в края на миналия сезон.

Рамос бе точен още в 9-та минута когато със страхотен удар засече центриране отляво. Пето минути след това Рамос в типичния си пробив по крилото нахлу към наказателното поле и намери перфектно Поте, който покачи на 2:0.

В началото на второто полувреме Рамос реши всичко в този сблъсък след като нисичкия футболист бе точен с глава като прехвърли вратаря и направи резултата класически.