Бивш гард на Лейкърс играе в Китай

снимка: nba.com

Бившият съотборник на звездата от Лос Анджелис Лейкърс Кобе Брайънт Смъш Паркър пристигна в Китай, за да играе с настоящите шампиони на страната Гуанджоу Тайгър.

 

Паркър, който е петгодишен ветеран от НБА се очаква да е на разположение на тима преди петък, съобщи ежедневникът „Гуанджоу".

 

28-годишният Паркър е последнният от дузината играчи на НБА, които са в китайската баскетболна асоциация. Високият 193 см. гард игареше в Лейкърс рамо до рамо с Брайънт през сезон 2005-2006 и 2006-2007, преди да се присъедини към Маями Хийт и Лос Анджелис Клипърс миналия сезон.