
Спечелилият промоция в английската Висша лига тим на Бирмингам, пожела в редиците си за следващия сезон младия вратар на Манчестър Сити - Джо Харт, съобщава The Mirror.
22-годишният страж има записани 50 участия във Висшата лига с екипа на "гражданите", но загуби мястото си под рамките на вратата след привличането на Шей Гивън от Нюкасъл в началото на годината.
През месец август 2008 г., Харт дори получи повиквателна от Фабио Капело за националния отбор на Англия.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ