
Националният селекционер на Хърватия Славен Билич заяви, че е намерил слабо звено в отбора на Англия, която възнамерява да използва по време на срещата между двата тима от квалификациите за Мондиал 2010 в сряда.
Ако "трите лъва" победят момчетата на Билич на Уембли тази седмица, тяхното участие на Световните футболни финали в Южна Африка догодина е гарантирано.
Победа на Англия в сряда ще означава възмездие за британския тим и фенове за поражението, което отбора претърпя през ноември 2007г. именно на Уембли от Хърватия и, което не позволи на "албионците" участие на Евро 2008.
"Англия е много променен отбор. Те имат някои преимущества, но в играта им липсва нещо", коментира Билич. "Не играят като типични англичани. Липсва им това настроение, което винаги е правило Англия труден съперник."
"Определено им липсва нещо и ние знаем какво е то. Това е нашето тайно оръжие, което ще използваме в сряда", допълни хърватският специалист.
Бившият играч на Уест Хям добави и, че "трите лъва" все още треперят при спомена за загубата 2:3 през 2007г.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ