Билич напуска националния на Хърватия

снимка: skysports.com

Националният селекционер на Хърватия Славен Билич обяви, че ще напусне поста си след края на световните квалификации за първенството в ЮАР през 2010 година. 40-годишният бивш защитник, който изведе тима до четвъртфиналите на Европейското първенство през миналата година, има няколко предложение за работа като мениджър във Висшата лига на Англия.

 

"Ще остана начело на националния отбор до края на тази квалификационна кампания, но не и повече. Четири години на този пост е повече от достатъчно време за мен", каза Билич.